Zápas s Byninou a hodnocení podzimních výkonů béčka

28. 11. 2017   |   Jaroslav Valián

13. kolo, sobota 18. 11. 2017, 13:30

FC Velké Karlovice

TJ Sokol Bynina

4:1

Branky: 21. a 81. Škrobák, 25. Mynarčík, 75. Gajdoš – 71. Bartecký


Reportáž

Poměrně jasné vítězství se rodilo ztuha. Po vyhraném poločase hosté snížili na rozdíl jednoho gólu a domácí se začali strachovat o výsledek.Klid jim dodala až branka 15-ti letého domácího ještě žáka Ondry Gajdoše, který nebojácně zvýšil na 3:1 a bylo vymalováno. Závěrečný tlak domácích přinesl poslední podzimní branku v síti soupeře a tak domácí si mohli oddechnout. 


Hrající trenér domácích Martin Šimák má vždy před utkáním těžkou hlavu z toho, kdo nakonec k utkání přijde. Ano pomáhá si i hráči z áčka, ale ti mohou nastoupit vždy jenom dva ze soupisky a tak dostávají svoji příležitost mladí.

Stabilně se v sestavě objevuje Petr Hruška, hodně už je v utkáních vidět i Matěj Černý a o ještě žákovi Ondrovi Gajdošovi jsme hovořili.

V brance dostává příležitost Kuba Groepel a musím říci, že se stává oporou.

Obecně tuto sestavu, kdy se hráčská zkušenost snoubí s nadějnou mladou generaci, miluji. Je to totiž jediná cesta k tomu, abychom si vychovávali nové tváře pro dospěláckou kategorii.

Béčko přezimuje v klidném středu okresní tabulky a na jaře to bude ještě hodně těžké, protože týmy pod námi určitě se svým umístěním nejsou spokojeni.


Sdílet
obec Velké Karlovice město Karolinka