Domácí zápas se Lhotkou B-tým zvládl na jedničku

24. 8. 2017   |   Jaroslav Valián

na domácím hřišti padaly góly

3. kolo, neděle 20. 8. 2017, 15:00

FC Velké Karlovice

FC Lhotka n.B.

5:0

Branky: 2. Mynarčík, 18., 65. a 88. Škrobák, 36. Šimák


Reportáž

„Domácí po debaklu z minulé neděle nastoupili s obrovským odhodláním toto odčinit. „Odnesla“ to hostující Lhotka, která od počátku tahala za kratší provaz. Již brzy po začátku unikl po levé straně Adam Mynarčík a z těžkého úhlu skóroval. V 18. minutě domácí Petr Plánka uvolnil nádherně Pavla Škrobáka a ten v utkání poprvé skóroval. Do poločasu ještě hlavou zvýšil domácí kapitán Martin Šimák.

Po přestávce už domácí tempo zvolnili, ale stále si udržovali přehled nad vývojem utkání. V 65. minutě skvěle uvolnil Petr Hruška Pavla Škrobáka a ten dokonale vyškolil celou hostující obranu včetně brankáře a bylo už 4:0. Nakonec ještě v 88. minutě si znovu Pavel Škrobák pohrál s obranou hostů a ukončil tak skóre na konečných 5:0.
Co po takovém výsledku dodat? Prostě dnes měli domácí zcela navrch a po zásluze si za předvedenou hru odnesli do šatny vysoké vítězství. Hosté se do domácí obrany dostávali jen sporadicky, ale zde je čekala nepřekonatelná překážka v podobě domácího gólmana Ládi „Havrana“ Sedláka,“ komentoval utkání vedoucí mužstva VKK B Jaroslav Valián


Sdílet
obec Velké Karlovice město Karolinka